Projektas “Matematika ir dailė Kalėdose”

Šiais metais, nuo gruodžio 1-osios dienos, gimnazijoje vyko integruotos matematikos – dailės pamokos, kurių tikslas – bendras projektinis darbas, todėl visą laikotarpį gimnazijos mokiniai intensyviai ruošėsi, atliko ir pristatė darbus tiek matematikos, tiek dailės pamokose. Kadangi projektas susijęs su gražiausia metų švente – Kalėdomis, mokiniams teko užduotis padaryti ypatingą Kalėdinį žaisliuką, kurio dvi sienelės turėjo būti puoštos matematiniais ženklais, formomis, o kitos dvi – pasitelkiant vaizduotę, meniškai. Gimnazistams užduotį atlikti pavyko puikiai. Mokiniai pasitelkė kūrybiškumą, kruopštumą. Žaisliukai šiuo metu pakabinti gimnazijos antro aukšto koridoriuje, visi gali juos apžiūrėti, pasigėrėti ir tokiu būdu prisiminti, kaip svarbu mąstyti logiškai ir kūrybiškai vienu metu.