„DAINŲ DAINELĖS“ RAJONINIS ETAPAS

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė“ – tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių šalies muzikinių renginių. Konkursas siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius.

Gruodžio 20 d. Vilkaviškio kultūros centre įvyko rajoninis šio konkurso etapas.  Jame pasirodė atlikėjai iš Vilkaviškio vaikų lopšelio – darželio „Buratinas“, Vilkaviškio muzikos mokyklos, Vilkaviškio Salomėjos Neries pagrindinės mokyklos, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro bei mūsų, Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, kurią atstovavo 1b klasės mokinys Adomas Žičkus.

Pradžioje sveikinimo bei padrąsinimo žodį visiems tarė vertinimo komisijos pirmininkė, muzikos pedagogė Laima Lapkauskaitė. Jaunuosius atlikėjus taip pat vertino Vilkaviškio muzikos mokyklos direktorius Artūras Pečkaitis bei pavaduotoja ugdymui Dalia Balčiūnienė, Vilkaviškio moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestro meno vadovas Saulius Mickevičius bei liaudiškos muzikos kapelos „Vingis“ vadovas ir garso operatorius Gintas Turonis.

Visiems vaikams, o ypač Adomui, dalyvavusiam tokiame konkurse pirmą kartą, tai buvo didelė ir vertinga  sceninė patirtis, proga tobulėjimui ateities koncertams ir konkursams. Na, o laureatams linkime kuo didžiausios sėkmės kitame etape.

Muzikos mokytoja Irma Menčinskienė