Šachmatai

Gruodžio 7 d. vyko Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos šachmatų pirmenybės 2023. Iš viso turnyre dalyvavo 22 mokiniai. Visi šachmatininkai žaidė vienoje grupėje su atskirų amžiaus grupių įskaita.

Mergaičių tarpe absoliuti nugalėtoja – 3a klasės mokinė Smiltė Balašaitė, berniukų tarpe absoliutus nugalėtojas – 8b klasės mokinys Deimantas Bagdzevičius. Jie iškovojo po taurę ir I-ąsias vietas savo amžiaus grupėje. II-ąją vietą 3-4 klasių mergaičių tarpe iškovojo 4b klasės mokinė Indrė Mauricaitė, o III-iąją vietą – 3a klasės mokinė Eva Dereškevičiūtė. I-ąją vietą 3-4 klasių berniukų tarpe iškovojo 4b klasės mokinys Gytis Paplauskas, II-ąją vietą – 3a klasės mokinys Adas Sabaliauskas. III-iąją vietą – 3b klasės mokinys Jonas Dailyda.

1-2 klasių berniukų tarpe I – ąją vietą iškovojo 2a klasės mokinys Adas Gelgota, II-ąją vietą – 1a klasės mokinys Kristupas Šukys ir III-iąją vietą – 1b klasės mokinys Adomas Žičkus. Mergaičių tarpe žaidė tik viena mergaitė 1a klasės mokinė Gustė Kriukaitė, ji ir iškovojo I-ąją vietą.

6-8 ir gimnaz. klasių grupės berniukų tarpe II-ąją vietą iškovojo II b gimnaz. klasės mokinys Marius Vasiliauskas,  III-iąją vietą – 6a klasės mokinys Lauras Lengvelis. Mergaičių tarpe žaidė tik viena 8b klasės mokinė – Urtė Vyšniauskaitė, ji ir iškovojo I-ąją vietą.

Visi nugalėtojai apdovanoti medaliais, diplomais, o visiems kitiems dalyviams įteiktos padėkos.

Taip pat buvo renkama geriausia jaunųjų šachmatininkų klasė. I-ąją vietą užėmė ir daugiausia taškų surinko 3a klasė, II-ąją vietą – 8b klasė ir III – iąją vietą  – 4b klasė. Šios klasės buvo apdovanotos padėkomis.

Dėkojame turnyro rėmėjams –  Vilkaviškio šachmatų klubui „Širvinta“, organizatoriams – Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijai.