Kai krenta žvaigždės…

Sakoma, kad pamačius krentančią žvaigždę, reikia sugalvoti norą, kuris tikrai išsipildo. Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazijos pradinių klasių mokytojos norą sugalvojo, ir jis išsipildė. Sausio 19 dieną gimnazijoje įvyko festivalis-konkursas „Kai krenta žvaigždės“ Nuo ankstyvo ryto gimnazijoje rinkosi pradinių klasių mokiniai, jų mokytojos, tėveliai iš Vilkaviškio, Šakių bei Marijampolės savivaldybių. Scenoje pasirodė 12 solistų ir 3 duetai. Nelengvas darbas teko konkurso-festivalio vertinimo komisijai. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanomis, o prizinių vietų laimėtojai – Vilkaviškio rajono savivaldybės įsteigtais prizais. Konkurso-festivalio pabaigoje visiems dalyviams ir svečiams grojo Pilviškių „Santakos“ gimnazijos gyvo garso grupė (vadovė mokytoja Aušra Urmanavičienė). Arbata bei įvairiausiais skanumynais visus susirinkusius vaišino gimnazijos aktyvių tėvų klubas.

Šventės vedantieji, mokytoja Irma Menčinskienė ir 3b klasės mokinys Patrikas Bingelis, festivalio-konkurso pabaigoje visiems žiūrovams ir dalyviams linkėjo surasti savo žvaigždę, nes kiekvienas žmogus turi savo žvaigždę, nesvarbu, kuo jis būtų, nesvarbu, kur jis būtų, nesvarbu kada jis būtų. Žvaigždė tiesiog šviečia žmogui, jo draugams, bendrakeleiviams, bičiuliams – visiems, kuriuos sutinkame savo kely. Vedantieji kvietė dažniau pakelti akis į dangų ir pamatyti krentančias žvaigždes, kurios būtinai išpildys bent vieną norą ar svajonę. Tereikia tik labai norėti ir tikėti!

Foto Ūlos Povilaitytės, Ia gimn. kl. mokinės

Yuotube