KYLAM naujiems skrydžiams!

Tokiais žodžiais rugsėjo 1-ąją susirinkusius į naujų mokslo metų pradžią drąsino šventės vedantieji, svečiai, gimnazijos direktorė. Gimnazijos erdves ir kiemą užpildęs mokinių šurmulys, mokytojų ir tėvelių pokalbiai tarsi liudijo – gyvenimas tęsiasi! Dar vienas rugsėjis kviečia į naujas pažinimo ir atradimų keliones, pasitikti ir priimti naujus iššūkius, susitikti su senais draugais ir surasti naujų. Svarbu – nepamesti tikslo, nepaleisti savo svajonės ir rankų, kurios yra visuomet  pasiruošę padėti – draugų ir mokytojų rankų – nes suvieniję jėgas mes galime nuveikti labai daug.

Štai žodžiai iš direktorės palinkėjimo: „Šiais mokslo metais kilkime tik aukštyn ir būkime Kūrybingi, Ypatingi, Linksmi, Aktyvūs ir Mylimi, nes čia – Mūsų namai!