Kasmetinė mokinių konferencija 2023

Spalio 6 dieną vyko kasmetinė mokinių konferencija. Jos metu mokyklos prezidentas Jonas Janušaitis pristatė veiklos ir biudžeto ataskaitas (2023-2024m.) bei ateinančių mokslo metų planuojamus renginius ir akcijas. Konferencijos metu 5-8 kl. ir I-IV gim. kl. mokiniai išsakė savo nuomonę apie teigiamus ir neigiamus dalykus gimnazijoje. Kiekvienos klasės atstovai teigė, kad jiems patinka pamokos, mokytojai, neformaliojo švietimo pasirinkimo galimybės, mokytojų naudojami įvairūs mokymo metodai, mokykloje vykstantys renginiai ir akcijos. Mokiniai turėjo pasiūlymų mokinių tarybai ir administracijai: siūlė „Penktadienius be uniformos“, muziką pertraukų metu, daugiau poilsio kampelių mokyklos koridoriuose. Gimnazijos direktorė Danutė Valiūnienė ir direktorės pavaduotoja ugdymui Rūta Bakūnienė labai džiaugėsi išsakytais mokinių norais ir patvirtino, kad dauguma mokinių idėjų bus išpildytos tik „viskam reikia laiko“.

Mokinių Tarybos atstovai antrino administracijai;  „Džiaugiamės, kad kasmet vis daugiau mokinių įsitraukia į įvairias Mokinių Tarybos veiklas bei renginius. Dėkojame visiems dalyvaujantiems ir tikimės tokio pat gausaus dalyvavimo kituose renginiuose!“

Gimnazijos „Jaunieji žurnalistai“

(mokyt. E.Arbačiauskienė)