Mes vis augam, augam ir augam,
Mes vis bėgam takeliais linksmi,
Negalvojam, kad gyvenimas lyg atkarpa,
Nors to moko mus mokykla.

Juk nežinai, koks gyvenimas tavo,
Jis trikampis, kvadratas ar rombas?
Bet žinai, kad išmokai mąstyti taip,
Kaip norėjai išmokti gyvenimą savo tvarkyt.

Kovo 29 d. mūsų gimnazijoje vyko gamtos ir tiksliųjų  mokslų savaitės baigiamasis renginys – popietė „Gamtos vaikai“. Joje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Čia jų  laukė įdomios  užduotys, kurias reikėjo  atlikti kūrybingai, originaliai, gudriai, su humoru.  Kiekviena komanda, kurią sudarė po vieną mokinį iš kiekvienos 5-8 klasių grupės, turėjo atsakyti įvairius klausimus iš gamtos, biologijos, matematikos, chemijos, informacinių technologijų ir fizikos dalykų bei atlikti  kūrybinę užduotį. Kol komandos sprendė kryžiažodžius, dėliojo dėliones, atsakinėjo į klausimus, spėliojo paukščių pavadinimus, buvo kalbinami ir sirgaliai. Jiems buvo užduodamos mįslės ir įvairūs klausimai. Už teisingus atsakymus sirgaliai gavo paskatinamąsias dovanėles.

Po atliktų užduočių visos komandos buvo apdovanotos už tikslumą, kūrybiškumą, išradingumą ir išmanumą.

Renginys mokiniams patiko ir su pakilia nuotaika, vieni kitiems palinkėję gerų atostogų, išskubėjo namo…

Jei tai rangosi – tai biologija
Jei tai smirdi – tai chemija
Jei tai neveikia – tai fizika