Apkabinkime Lietuvą!

Kovo 8–osios vakarą gimnazijoje vyko tradicinė geriausiai besimokančių mokinių bei jų tėvų pagerbimo šventė „Apkabinkime Lietuvą“. Kiekvienais metais ši šventė skirta Kovo 11-osios dienai paminėti. Šiemet už pirmojo pusmečio pasiekimus apdovanoti 52 penktų–aštuntų klasių mokiniai.. Šventėje dalyvavo ypatingi svečiai – gimnazijoje dirbę mokytojai, kurie kartu su gimnazijos direktore ir pavaduotojais įteikė mokiniams apdovanojimus. Klasių vadovai pristatė savo geriausiai besimokančius mokinius. Skambiomis dainomis visus susirinkusiuosius linksmino mokytoja Ina Kirvelaitienė su mokiniais, mokytojos Aušros Urmanavičienės vadovaujama gyvo garso grupė, šoko mokytojos Eglės Šeštkauskienės vadovaujami moterų ir mokinių šokių kolektyvai, šventės jaukumu rūpinosi mokytoja Alma Urbonienė ir mokytojo padėjėjos. Simbolinius obuoliukus pagamino pavaduotojo Donato Zdnavičiaus vadovaujami mokiniai. Šventės vedantieji, IV gimn. klasės mokinė Karolina Skladaitytė ir mokytojas Andrius Štrimaitis, visą vakarą negailėjo gražių žodžių susirinkusiems svečiams. Gimnazijos aktų salė prisipildė jaukumo, nuoširdžių šypsenų ir plojimų. Kaip ir kiekvienais metais, visus šventės dalyvius skaniais pyragais vaišino Artūras ir Roma Urbanavičiai.

Kviečiame dar kartą prisiminti šventės akimirkas!

Renginio nuotraukos