„Ruduo – eilėse, posmai – dainose“

Lapkričio 18 dieną gimnazijoje vyko poezijos popietė – konkursas „Ruduo – eilėse, posmai – dainose“. Į šį renginį susirinko poezijos ir dainos mylėtojai kartu pasidžiaugti rudens dienų žavesiu, pasiklausyti ką kalba ruduo poetų posmuose, dainose. Džiugu, kad renginyje dalyvavo gausus būrys skaitovų! Džiugu, nes daugeliui jų reikėjo ne tik išmokti eilėraščius, bet ir nugalėti scenos baimę, kad pademonstruotų savo gebėjimus. Mokinių kūryboje atsispindėjo gyvenimo aktualijos, atsakomybė, žmogaus paskirtis, meilė, draugystė. Klausytojus sužavėjo ir kūrybinę nuotaiką dar labiau pagyvino gimnazijos grupės „Garsas“ atliekamos dainos, o V. Mačernio eilėraštis „Rudens žodžiai“ dėka gimnazijos mokinių Karinos ir Mariaus „prisikėlė“ naujam gyvenimui ir suskambėjo kaip nuostabaus grožio daina. Į renginį susirinkusius jaunuosius skaitovus ir poezijos kūrėjus pasveikino gimnazijos pavaduotoja ugdymui Rūta Bakūnienė linkėdama kūrėjams smagios plunksnos, daug minčių, kad kūrybinė ugnis neblėstų ir toliau kūrybiškumo Mūza lydėtų. Didžiuojamės visais konkurso dalyviais ir sveikiname šių metų laureates: 5a klasės mokinę Moniką Bacevičiūtę bei II b gimn. klasės mokinę Ugnę Žitkauskaitę. Renginys buvo labai džiugus ir malonus kiekvieno atėjusiojo širdžiai – visus juos siejo muzikos ir poezijos darna!

mokytoja Aida Broniškienė